UPS Administrator z Językiem Norweskim / Szwedzkim in Łódź, Poland

Job Description

Administrator z Językiem Norweskim / Szwedzkim-035234

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Administrator z Językiem Norweskim / Szwedzkim

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na stanowisku Administratora z Językiem Norweskim / Szwedzkim będzie odpowiedzialna za nadzorowanie procesu transportowego.

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka norweskiego / szwedzkiego w mowie i piśmie;

  • Dobra znajomość języka angielskiego;

  • Dobra znajomość pakietu MS Office;

  • Komunikatywność;

  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Zdobycie cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku;

  • Miłą i przyjazną atmosferę w pracy, sprzyjającą rozwojowi pozazawodowemu;

  • Ubezpieczenie na życie, opiekę medyczną, plan emerytalny oraz dofinansowanie do karty Multisport;

  • Wykorzystanie języka obcego w codziennych kontaktach z klientami zagranicznymi.

job Finance & Accounting

Primary Location Poland-Lodzkie-Lodz

Organization GBS Poland

Company: UNITED PARCEL SERVICE

Category: Finance, Accounting, and Tax

Requisition Number: 035234

Location: Łódź,Poland