UPS Kierownik ds. Finansów i Księgowości in Poland

Job Description

Kierownik ds. Finansów i Księgowości-035324

UPS Polska oferuje pracę na stanowisku:

Kierownika ds. Finansów i Księgowości

Nr ref: KF/11, miejsce pracy: Warszawa

Główne zadania:

  • Zarządzanie Zespołem, zapewnienie właściwej obsady Zespołu i organizowanie pracy podległych Pracowników

  • Odpowiedzialność za rozwój Pracowników, ocena predyspozycji i umiejętności, bieżące motywowanie

  • Nadzór i kontrola nad księgami rachunkowymi

  • Współpraca z Urzędami Skarbowymi, NBP, GUS

  • Współpraca z audytem zewnętrznym i wewnętrznym

  • Koordynowanie prac związanych z rozliczaniem i naliczaniem podatków

  • Przygotowanie raportów zgodnych z wymogami korporacyjnymi Spółki

  • Współpraca z pozostałymi działami Firmy i klientami zewnętrznymi

Oczekiwania wobec kandydata:

§ Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

§ Wykształcenie wyższe z zakresu finansów

§ Doświadczenie na stanowisku kierowniczym

§ Bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości oraz zagadnień podatkowych

§ Bardzo dobra znajomość systemów finansowo - księgowych

§ Bardzo dobra znajomość Microsoft Office, szczególnie Excel

§ Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

§ Zorientowanie na wynik

§ Umiejętności komunikacyjne oraz pracy w zespole

Oferujemy:

§ Pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji rynkowej

§ Możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji

§ Atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, plan emerytalny, karta multisport)

Osoby zainteresowane oraz spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV z zaznaczonym numerem referencyjnym na adres: praca@ups.com .

Dział Personalny zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

job Finance & Accounting

Primary Location Poland

Organization Poland

Company: UNITED PARCEL SERVICE

Category: Finance, Accounting, and Tax

Requisition Number: 035324

Location: ,Poland