UPS HR Admin in Warsaw, Poland

Job Description

HR Admin-035461

UPS Polska oferuje pracę na stanowisku:

Pracownik ds. Personalnych

Nr ref: SPHR/11

(umowa na czas określony 8 miesięcy, miejsce pracy: Warszawa)

Cel stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie administracji personalnej.

Główne zadania:

  • kompleksowa obsługa kadrowa Pracowników

  • sporządzanie dokumentacji związanej z przebiegiem zatrudnienia

  • administrowanie świadczeniami pozapłacowymi dla Pracowników

  • zgłaszanie i wyrejestrowywanie Pracowników w ZUS

  • rozliczanie czasu pracy

  • doradztwo w zakresie prawa pracy

  • sporządzanie raportów

Oczekiwania wobec kandydata:

  • min. 2-letnie doświadczenie w obszarze kadr

  • dobra znajomość prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • dobra znajomość MS Office, szczególnie Excel oraz Power Point

  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

  • umiejętność pracy w zespole

  • postawa prokliencka

  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji rynkowej

  • atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, plan emerytalny, karta multisport) Osoby zainteresowane oraz spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV z zaznaczonym numerem referencyjnym na adres: praca@ups.com . Dział Personalny zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami .

job Human Resources

Primary Location Poland-Mazowieckie-Warsaw

Organization Poland

Company: UNITED PARCEL SERVICE

Category: Human Resources

Requisition Number: 035461

Location: Warsaw,Poland