UPS Administrator z Językiem Niderlandzkim in Wrocław, Poland

Job Description

Administrator z Językiem Niderlandzkim-027946

Logistics isn’t just systems, supply chains and epic infrastructure. It’s a diverse team of individuals who bring their passion to the mission of UPS.

UPS Global Business Services goes beyond the physical shipments of packages and freight.

We build upon our customer relationships through our daily support and connections to ensure our customers can do me.

In our UPS Global Business Services Center in Wroclaw / Poland we are currently looking for:

Administrator ds. Księgowości z Językiem Niderlandzkim

Główne zadania:

  • Dokonywanie poprawnych alokacji płatności klientów zgodnie z dostarczoną specyfikacją płatności

  • Kontakt z klientami wewnętrznymi oraz zewnętrznymi w celu wyjaśniania wszelkich rozbieżności związanych z dokonanymi płatnościami

  • Wsparcie pozostałych działów finansowo księgowych UPS

  • Odpowiadanie na zapytania mailowe oraz telefoniczne klientów (codzienny kontakt z językiem norweskim)

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Bardzo dobrej znajomości języka niderlandzkiego w mowie i piśmie (min. poziom B2)

  • Co najmniej komunikatywnej znajomości języka angielskiego (min. poziom B1)

  • Dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku w pełnym wymiarze czasu pracy

  • Dobrej organizacji pracy i umiejętności pracy pod presją czasu

  • Dobrej znajomości programu Microsoft Excel

  • Umiejętności pracy w zespole oraz pracy z zewnętrznymi klientami

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Dofinansowanie karty MultiSport, Prywatną Opiekę Medyczną, Ubezpieczenie na Życie, Prywatny Plan Emerytalny (dostępny po roku zatrudnienia)

  • Wykorzystanie języków obcych w codziennym kontakcie z zagranicznymi kontrahentami

  • Zdobycie cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowej korporacji

  • Miłą i przyjazną atmosferę w pracy, sprzyjającą rozwojowi pozazawodowemu i aktywnej działalności w wielu organizacjach firmy

  • Pracę w nowoczesnym biurowcu w ścisłym centrum Wrocławia (pl. Bema)

job Finance & Accounting

Primary Location Poland-Dolnoslaskie-Wroclaw

Organization Poland

Company: UNITED PARCEL SERVICE

Category: Finance, Accounting, and Tax

Requisition Number: 027946

Location: Wrocław,Poland