UPS Jobs

Job Information

UPS Komercialist – (Inside sales Account Associate) in Brink, Macedonia

Explore your next opportunity at a Fortune Global 500 organization. Envision innovative possibilities, experience our rewarding culture, and work with talented teams that help you become better every day. We know what it takes to lead UPS into tomorrow—people with a unique combination of skill + passion. If you have the qualities and drive to lead yourself or teams, there are roles ready to cultivate your skills and take you to the next level.

Job Description:

Komercialist je odgovoren za izvajanje prodajnih aktivnosti, pripravljanje in sklepanje pogodb. Prav tako skrbi za izdelavo analiz in poročil za pridobivanje novih strank in ohranjanje obstoječih strank, ter izvrševanje učinkovitih marketinških načrtov.

Glavne delovne naloge:

  • Izvajanje prodaje preko telefona in drugih komunikacijskih orodij

  • Svetovanje, pomoč in razvoj kupcev na dodeljenem področju

  • Komunikacija z obstoječimi in potencialnimi strankami

  • Pridobivanje novih strank

  • Doseganje prodajnih planov in drugih KPIjev

  • Raziskovanje in analiziranje trga, spremljanje konkurence, iskanje novih tržnih priložnosti

  • Priprava ponudb in pogodb

  • Planiranje, izvedba in izvajanje prodajnih aktivnosti preko CRM Sistema

  • Usklajevanje internih aktivnosti

  • Druga dela in naloge po navodilu nadrejenega.

Nudimo:

  • Zaposlitev za polni delovni čas

  • Zaposlitev za nedoločen čas s 3 mesečnim poizkusnim delom

  • Urejeno področje povračila stroškov, izplačila regresa, 13. Plače, dodatnega pokojninskega zavarovanje, ...

  • Stimulativno nagrajevanje kot dodatek na osnovno plačo

  • Sodobno opremljeno delovno mesto

  • Neobvezna druženja v sproščenem vzdušju (Piknik, teambuildingi, dobrodelne akcije, ...)

Pričakujemo:

  • V stopnjo izobrazbe: Srednja strokovna in splošna izobrazba

  • Višja raven znanja angleškega jezika – B2

  • Dobra usposobljenost za delo s pisarniškimi orodji – MS Office, ...

  • Strokovnost

  • Sposobnost timskega dela

  • Komunikativnost in dobre pogajalske spospobnosti

  • Natančnost, sistematičnost in nekonfliktnost

  • Vozniški izpit B kategorije

  • Potrdilo o nekaznovanosti

  • Zaželjene izkušnje na podobnem delovnem mestu

Employee Type:

Permanent

UPS is committed to providing a workplace free of discrimination, harassment, and retaliation.

Company: UNITED PARCEL SERVICE

Category: Business Development

Requisition Number: R24005725

Location: Brnik,North Macedonia

DirectEmployers