UPS Jobs

Job Information

UPS HR adminisztrátor (9 hónap határozott időre) in Budaörs, Hungary

A Budaörsön 1999 óta működő UPS Healthcare Hungary Zrt. aktívan támogatja a közép- és kelet-európai egészségügyi vállalatok logisztikai és kereskedelmi igényeit. A töretlen sikereket maga mögött tudó UPS a világ legnagyobb logisztikai szolgáltatója, amely izgalmas és dinamikus munkakörnyezetet, tapasztalatszerzési lehetőséget kínál munkavállalóinak.

Feladatok:

  • HR tevékenységgel kapcsolatos feladatok ellátása

  • HR szoftverek kezelése

  • Toborzási folyamatok támogatása

  • Beléptetések, kiléptetések adminisztrálása

  • Munkaszerződések, munkaköri leírások előkészítése, kezelése

  • A dolgozók személyügyi anyagainak kezelése

  • Nyilvántartások vezetése, karbantartása

  • Bérelszámolással kapcsolatos adatok kezelése

  • Folyamatos együttműködés a külsős bérszámfejtő céggel

  • Szabadság, betegség nyilvántartása

  • Munkáltatói igazolások kiállítása

  • Cafeteria elemek nyilvántartása

  • Munkaköri orvosi alkalmassági vizsgálatok szervezése, nyomon követése

  • Oktatások nyilvántartása

Elvárások:

  • MS Office ismeret

  • Angol nyelvismeret

  • Bérszámfejtésben szerzett tapasztalat

  • Munkajogi alapismeretek

  • Toborzás-kiválasztásban szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye: Budaörs

Munkaidő: 8:00 - 16:30

Company: UNITED PARCEL SERVICE

Category: Human Resources, Full Time, Professional

Requisition Number: 069322

Location: Budaörs,Hungary

DirectEmployers