UPS Jobs

Job Information

UPS Manipulant/Administrátor v logistice – PRAHA ZÁPAD in Tuchoměřice, Czech Republic

Explore your next opportunity at a Fortune Global 500 organization. Envision innovative possibilities, experience our rewarding culture, and work with talented teams that help you become better every day. We know what it takes to lead UPS into tomorrow—people with a unique combination of skill + passion. If you have the qualities and drive to lead yourself or teams, there are roles ready to cultivate your skills and take you to the next level.

Job Description:

Rádi se uplatníte ve velké logistické společnosti, která má silné mezinárodní zázemí? Chcete se podílet na rozvoji nového projektu? Ozvěte se nám, rádi se s Vámi sejdeme, vše vysvětlíme a ukážeme.

Vaše náplň práce bude:

  • Zpracování klientských objednávek a požadavků

  • Příjem/výdej zboží a s tím spojená administrativa

  • Objednávání přeprav pro expedici zpracovaných zásilek

  • Příprava podkladů a reporting

Co od Vás očekáváme:

  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovní, budete psát emaily

  • Praxi na podobné pozici, která bude výhodou, spoustu věcí Vás však naučíme

  • Znalost MS Office na uživatelské úrovni

  • Organizační schopnosti, samostatnost a schopnost týmové spolupráce

Co nabízíme Vám:

  • Práce v čistém prostředí od pondělí do pátku v jednosměnném provozu

  • Zajištění bezplatné dopravy z Prahy 6 (Nádraží Veleslavín – Divoká Šárka – Tuchoměřice)

  • Stravenky v hodnotě 137 Kč

  • Flexi Pass v hodnotě 500 Kč/měsíčně

  • Přípěvěk na penzijní pojištění v hodnotě 3% z hrubé mzdy

  • 25 dní dovolené

  • Sickdays

* Místo výkonu práce: Tuchoměřice (Praha západ)

Employee Type:

Permanent

UPS is committed to providing a workplace free of discrimination, harassment, and retaliation.

Company: UNITED PARCEL SERVICE

Category:

Requisition Number: R22008365

Location: Tuchoměřice,Czechia

DirectEmployers