UPS Jobs

Job Information

UPS Vámügyintéző (customer contact) in Vecsés, Hungary

A UPS Magyarországon kiscsomag-szállítási és ellátási lánc kezelési szolgáltatásokat egyaránt nyújt, Vecsésen található központjában több mint 120 ember dolgozik. A UPS-t szinte kezdetektől a csomag szállítás és a logisztika úttörői között tartották számon. Az eltelt több mint 100 év során a kis futárszolgálatból a világ egyik legnagyobb csomagszállító vállalatává nőtte ki magát, mely globális piacvezető az ellátási lánc és az áruszállítási szolgáltatások területén. Mára a UPS több mint 220 országot és régiót szolgál ki.

Feladatok:

  • Ügyfelek kiértesítése a szállítmány beérkezéséről, jövőbeni megérkezéséről

  • Ügyfelek megkeresése a vámkezeléshez szükséges okmányok kitöltése érdekében

  • A helyesen kitöltött megbízás alapján az adott anyag átadása okmányírásra

  • Szaktanácsadás ügyfeleink részére

  • Kapcsolattartás a társosztályokkal

Elvárások:

  • középfokú végzettség

  • vámügyintéző végzettség

  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (Word, Excel)

  • precizitás, önálló munkavégzés

  • jó kommunikációs készség

  • terhelhetőség

  • angol nyelvtudás előny

Amit kínálunk:

  • Cafeteria rendszer

  • Belső előrelépési lehetőség

  • Ingyenes edzőterem használat (aerobic órák, squash, fitnesz gépek használata)

  • Barátságos, kedves, befogadó környezet

Munkavégzés helye:

  • Vecsés, Airport City Business Park

Company: UNITED PARCEL SERVICE

Category: Logistics, Professional

Requisition Number: 065801

Location: Vecsés,Hungary

DirectEmployers