UPS Jobs

Job Information

UPS Bérszámfejtési adminisztrátor (6 órás) in Vecsés, Hungary

Explore your next opportunity at a Fortune Global 500 organization. Envision innovative possibilities, experience our rewarding culture, and work with talented teams that help you become better every day. We know what it takes to lead UPS into tomorrow—people with a unique combination of skill + passion. If you have the qualities and drive to lead yourself or teams, there are roles ready to cultivate your skills and take you to the next level.

Job Description:

Customer First, People Led, Innovation Driven

A UPS, a világ legnagyobb csomagkézbesítő cég története több mint egy évszázaddal ezelőtt kezdődött egy mindössze 100 dolláros kölcsön felvételével, hogy elindulhasson egy apró üzenetküldő szolgáltatás. Hogyan fejlődtünk több milliárd dolláros globális vállalattá? A legmodernebb szállítási módszerünk, a nemzetközi kereskedelemi tapasztalatunk, a logisztikai és a pénzügyi szolgáltatásaink kiválósága a válasz. A UPS-nél az ügyfél az első, akit kiemelkedő csapatunkkal és innovatív megoldásainkkal támogatunk nap, mint nap. Több mint 495 000 munkatársunkkal, több mint 220 nemzetet és területet köt össze az utakon, a sínen, a levegőben és az óceánon keresztül. Holnap a UPS folytatja iparágvezető szerepét a világ összeköttetésével, elkötelezetten a minőségi szolgáltatás és a környezeti fenntarthatóság mellett.

Főbb feladatok, munkák:

  • Havi bérszámfejtés előkészítése és továbbítása a kiszervezett bérszámfejtés felé

  • Az elkészült bérszámfejtés ellenőrzése

  • Hóvégi és hóközi bérrel kapcsolatos utalások

  • A munkaidő-nyilvántartó rendszer kezelése, esetenkénti korrekciója, a jelenléti ívek nyomon követése

  • Alkalmazotti nyilvántartások kezelése

  • Együttműködés a HR osztállyal az alkalmazottak helyes adatainak biztosítában a kiszervezett bérszámfejtés felé

  • Adminisztratív segítségnyújtás a számviteli osztálynak

  • Juttatások adminisztrációja

  • Idő-, jelenlét- és távollétkezelés

  • Jelentéskészítés és elemzés: az alkalmazottak bérszámfejtésével és javadalmazásával kapcsolatos összes szükséges jelentés és elemzés elkészítése, valamint a bérszámfejtési rendszerben található egyéb információk; jelentéskészítés, beleértve a rendszeres és ad hoc jelentéseket

  • Munkavállalói kérdések megválaszolási bérszámfejtést érintő kérdésben

Határozott idejű szerződés 2027 márciusig.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum 3 éves tapasztalat HR adminisztrációs területről, HR adminisztrációs asszisztensként, vagy minimum 2 éves bérszámfejtés előkészítési vagy bérszámfejtői tapasztalat

  • Microsoft Office (erős excel ismeret) használatában való jártasság

  • Munkajog ismerete (legalább alapszinten)

  • Jó time management és szervezőkészség

  • Képes hatékonyan rangsorolni és több feladatot végezni

  • Társalgási szintű angoltudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag

  • Személyes és szakmai fejlődési lehetőség

  • Nemzetközi munkakörnyezet

  • Jó munkahelyi légkör

Employee Type:

Permanent

UPS is committed to providing a workplace free of discrimination, harassment, and retaliation.

Company: UNITED PARCEL SERVICE

Category: Finance & Accounting

Requisition Number: R24034069

Location: Vecsés,Hungary

DirectEmployers