UPS HR Specialist in Czech Republic

Rádi byste pracovali u velké a stabilní nadnárodní firmy? Máte rádi výzvy a rychle se učíte nové věci?

Do našeho HR týmu v Praze hledáme posilu na pozici HR Specialisty, který bude zodpovědný nebo bude pomáhat s realizací našich aktivit v různých oblastech, jako třeba recruitment, L&D, pracovní právo, interní komunikace, aj.

Pracovní náplň:

• Nábor zaměstnanců

• Podpora team leaderů, supervisorů a manažerů ve všech HR procesech napříč organizací

• Pracovně právní poradenství

• Podpora procesů vzdělávání a rozvoje zaměstnanců včetně školení zaměstnanců

• Spolupráce na HR projektech a aktivitách

• Interní komunikace

• Realizace interních auditů

• Reporting pro nadřízenou složku, komunikace se zahraničím

• Podpora slovenské a ukrajinské organizační složky z hlediska HR procesů

Požadavky:

• pracovní zkušenost v oblasti HR

• Aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem

• Samostatnost a důslednost

• Proklientský přístup

• Znalost oblasti pracovního práva

• Pokročilá znalost MS Office (Excel)

• ŘP sk. "B" - aktivní řidič

Nabízíme:

• 25 dní dovolené

• Stravenky

• Příspěvek na volnočasové aktivity

• Příspěvek na penzijní připojištění

Company: UNITED PARCEL SERVICE

Category: Human Resources

Requisition Number: 046301

Location: ,Czech Republic